Zamek Design - Logo

 

 

 

Projektowanie cukierni

Projektujemy i tworzymy wnętrza cukierni. Realizujemy również gotowe projekty, zajmujemy się doradztwem i wprowadzaniem zmian w dostarczony przez Klienta projekt. Śledzimy trendy panujące w branży retail, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest podążanie jest za nowinkami, jakie branża oferuje. Dotyczy to również sklepów oferujących wypieki cukiernicze. Klienci coraz większą uwagę zwracają nie tylko na smaczne i dobre jakościowo produkty, ale także na estetykę samych punktów sprzedaży.

Dlaczego nasze realizacje są takie wyjątkowe? Ponieważ otwieramy się na nowe doświadczenia i mamy odwagę realizować nietuzinkowe pomysły. Działamy zespołowo, interdyscyplinarnie, dzięki czemu zaprojektowane i zrealizowane przez nas cukiernie wyróżniają się na tle konkurencyjnych punktów sprzedaży. Wykorzystujemy nowinki technologiczne, które pomagają nam w tworzeniu wnętrz o indywidualnym charakterze. Innowacyjne rozwiązania łączymy z designem, który zachwyca, kusi i wzmaga apetyt.

Projektujemy i tworzymy meble, indywidualnie dla każdego realizowanego przez nas zlecenia. Projekt cukierni, o jakiej marzysz jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko sięgnąć!