Zamek Design - Logo

 

 

 

Projektowanie piekarni

Postanowiłeś zainwestować, a Twój wybór padł na nową piekarnię? Być może prowadzisz piekarnię już od kilku lat i chciałbyś podarować jej drugą młodość? Twoje doświadczenie w branży piekarskiej i nasze doświadczenie w branży retail to przepis na sukces!

Zaprojektujemy i zrealizujemy projekt piekarni, zgodnie z najnowszymi trendami. Twoje pomysły i propozycje są bardzo cenne – to Ty wiesz najlepiej, jak chcesz sprzedawać swoje usługi! Kompletnie nie masz pomysłu, jak miałaby wyglądać Twoja piekarnia i wolisz, byśmy to my zaprojektowali i zrealizowali projekt piekarni od A do Z? Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – kreatywne rozwiązania to nasza specjalność!

Przygotowując projekt oraz realizując go, pamiętamy o wszystkich wymogach (sanepidu, przeciwpożarowych i innych), najlepszych warunkach dla Twoich pracowników i wszystkich Gości oraz o spójnej i przejrzystej identyfikacji wizualnej. Każda marka musi wyróżniać się designem, również Twoja piekarnia musi być wyjątkowa! Kreatywne i designerskie wnętrze przyciągnie uwagę Klientów i zaprosi ich do środka. Niech nikt nie ma wątpliwości jak trafić do najlepszej piekarni w mieście!

Wspólnie podziałamy na wyobraźnię, nie pozostawiając Twoim Klientom miejsca na wątpliwości, że nowoczesna piekarnia idzie w parze z najlepszym, tradycyjnie wypiekanym pieczywem! Razem stworzymy arcydzieło – połączenie najlepszych smaków z doskonałym designem!