Zamek Design - Logo

Sukces Z A M E K _D E S I G N to połączenie kreatywności z dobrą organizacją projektantów oraz doskonałym zarządzaniem realizacją inwestycji.

Jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu i realizowaniu nowych shopkonceptów, tak aby wspierać dobrą sprzedaż oraz kreować wizerunek wnętrz marki z którą pracujemy. Wieloletnie zaufanie zbudowaliśmy poprzez multidyscyplinarny zespół: architektów, inżynerów, projektantów wnętrz, managerów i specjalistów wielu branż.

Wizja to nie wszystko... jesteśmy partnerem dla inwestorów, słuchamy potrzeb, wyprzedzamy ich oczekiwania, analizujemy , umacniamy ich na tle konkurencji, rozwiązujemy problemy.

Jesteśmy świadomi, że sukcesu nie odnosi się w pojedynkę. Zawsze pracujemy jako zespół - również z naszymi klientami. Naszym wyzwaniem są koncepty, które idą w parze z sukcesem sprzedaży marki z którą pracujemy.

Pracownia zrzeszona w SAW

Zespół Kreatywny

Wyróżnia nas umiejętność widzenia rzeczy z wielu perspektyw.

Wciąż wychodzimy poza twórcze schematy – łączymy kreatywność, intuicję oraz logikę. Definiujemy wartość nowego konceptu tak aby twórcza moc generowała postęp i zmieniała świat branży RETAIL. Wspólnie z naszymi klientami pracujemy nad śmiałą wizją , która uczyni shopconcept unikalnym i pozwoli wyróżnić się i poprzez wrażenie zapaść w pamięć klienta. Naszym wyzwaniem jest ciągła zmiana, a głównym marzeniem tworzenie i realizowanie najśmielszych wizji wykraczających poza trendy.

Zespół Projektowy

specjalizuje się w projektowaniu wnętrz standaryzowanych, w szczególności salonów odzieżowych, jubilerskich oraz biur. Potrafimy połączyć wizję projektanta, punkt widzenia inwestora oraz wykonawcy. Wciąż podnosimy poziom projektów oraz doskonalimy etapowe działania projektowe.

Zespół Realizacji

specjalizuje się w produkcji oraz montażu wyposażenia meblowego salonów odzieżowych, jubilerskich oraz biur.

Pracowali z nami

Nasi koledzy i koleżanki z którymi mieliśmy przyjemność tworzyć zespół Zamek Design