Zamek Design - Logo

Projektowanie i aranżacje wnętrz sklepów

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i realizacją sklepów. Co nie oznacza, że wpadliśmy w rutynę! Nieustannie poszerzamy nasze horyzonty, obalamy stereotypy i szukamy inspiracji w najmniej oczywistych jej źródłach. Łączymy piękno designu z funkcjonalnością, ani na chwilę nie tracąc z oczu głównego celu naszych Klientów, jakim jest prezentacja produktów. Dobry projekt aranżacji sklepów przewiduje wdrożenie skutecznych narzędzi sprzedaży. Klucz do sukcesu tkwi w budowaniu relacji prosprzedażowych oraz w przywiązaniu do marki. Dzięki nim Wasz Klient nie tylko dokona zakupu, ale i pokocha Waszą markę.

To, co nas wyróżnia to holistyczne i kreatywne podejście do projektowania sklepów. Nietuzinkowe pomysły, odważne kreacje i indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że możemy mówić o podwójnym sukcesie – naszym i Waszym.

Projektowanie salonów odzieżowych oraz projektowanie sklepów jubilerskich

Nad projektami i realizacją sklepów czuwa Zespół Kreatywny, Zespół Projektowy oraz Zespół Realizacji. Tworzymy zgrany team, a naszą przewagą nad konkurencją jest interdyscyplinarność. Nieszablonowe kreowanie nowych trendów, a nie ślepe za nimi podążanie czyni nasze projekty niepodważalnie bezkonkurencyjnymi. Oryginalny design i przełamywanie schematów owocują wnętrzami, które pobudzają wyobraźnię. Wiemy, jak ważna jest identyfikacja wizualna marki i również z myślą o niej zajmujemy się projektowaniem wnętrz sklepów.